Promocja Wiosenna Quator


24.04.2019

Poczuj wiosnę z produktami Quator!


Kupując produkty Quator zgarnij atrakcyjne nagrody do ogrodu i do warsztatu!

Promocję obejmują wszystkie produkty marki Quator.
Szczegóły promocji:

• Wielokrotność zakupów = wielokrotność nagród
• Promocja dedykowana do detalicznych punktów sprzedaży
• Czas trwania promocji od 15.04.2019 do 14.06.2019
• Szczegóły nagród zawarte w ulotce promocyjnej
• Ilość nagród ograniczona, w przypadku braku wybranej nagrody należy wybrać inną
• W promocji nie przysługuje ekwiwalent pieniężny
• Zdjęcia nagród są poglądowe i mogą minimalnie odbiegać od rzeczywistychNie czekaj, zrób zakupy już dziś! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym.


Regulamin promocji:
Przy zakupie produktów Quator w okresie trwania promocji klientowi przysługuje nagroda. Katalog nagród zawarty jest w ulotce. Zdjęcia nagród są zdjęciami poglądowymi i mogą minimalnie odbiegać od nagród rzeczywistych.
Przy zakupach kumulowanych: klient kupując produkty marki Quator przez cały okres trwania promocji, zebraną łączną kwotę z faktur może wymienić na nagrody oznaczone w ulotce jako "ZAKUP KUMULOWANY". Jedna faktura zakupu liczy się jednorazowo.
Przy zakupach jednorazowych: klient kupująć produkty marki Quator w okresie trwania promocji za określoną kwotę może wybrać jedną z nagród oznaczoną w ulotce jako "ZAKUP JEDNORAZOWY". Ilość nagród jest ograniczona - w przypadku braku wybranej nagrody klient zobowiązany jest wybrać inną. W promocji nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Ceny podane w ulotce są cenami NETTO. Promocja dedykowana jest do detalicznych punktów sprzedaży. 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka