Transport

Transport krajowy i międzynarodowy

Dysponujemy nowoczesnym taborem aut ciężarowych, dzięki czemu bezzwłocznie reagujemy na wszelkie potrzeby naszych klientów, szybko i sprawnie realizując złożone zamówienia dając gwarancję terminowości i bezpieczeństwa Państwa interesów.

Kontakt 

Transport krajowy i międzynarodowy

Od 2001 specjalizujemy
się w przewozach na
trasach Unii Europejskiej

Sprawne realizacje zleceń

Konkurencyjny koszt transportu

Wykwalifikowana kadra kierowców

Nowoczesny park samochodowy


Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego. Od 2001 firma specjalizuje się w przewozach szczególnie na trasach Unii Europejskiej.

Wieloletnia działalność pozwoliła zdobyć doświadczenie w dziedzinie usług transportowych. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa, jest zapewnienie realizacji pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia, poprzez podjęcie ładunku od dostawcy i dostarczenie ładunku do odbiorcy. Firma od początku swojego istnienia kładzie nacisk na maksymalne zabezpieczenie powierzonego ładunku - posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym. Transport towarów realizowany jest nowoczesnym taborem samochodowym obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.

Kontakt-Transport:

: +48 71 39 27816

: transport@etoll.com.plHurtownia

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotiv.

Paliwa - Hurt i Detal

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo.

Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka