Hurtownia

Autoryzowany dystrybutor czołowych marek

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotive. Firma ETOLL jest sprawdzoną w działalności rynkowej, o dobrej kondycji finansowej, zawsze sumiennie i nienagannie wywiązującą się ze swoich zobowiązań wobec Partnerów.

Kontakt 

Sprzedaż hurtowa i detaliczna


Dobierz odpowiedni olej do twojego pojazdu:


Posiadamy szereg hurtowni zlokalizowanych w południowo-zachodniej części polski, dzięki czemu zmniejszamy czas realizacji Państwa zleceń. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych, za pośrednictwem naszych wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych.

  • Produkty Automoto
  • Płyny Eksploatacyjne
  • Środki Smarne

Zapewniamy dogodne warunki współpracy.

Jeżeli pragniesz realizować swoją strategię handlową w oparciu o profesjonalną współpracę z doświadczonym dostawcą zostań naszym Partnerem handlowym. Co zyskasz?

  • Umowy Lojalnościowe
  • Punkt Partnerski - ETOLL
Shell

Oleje i środki smarne światowego magnata Shell, to doskonały wybór dla każdego, kto ceni światową jakość. Producenci samochodów światowej czołówki wybierają oleje silnikowe Shell'a ceniąc sobie niezachwianą jakość od 70-lat. Doskonały dla pojazdów świeżo opuszczających linie produkcyjne oraz do dalszego ich serwisowania.

Wybierając produkty tej firmy można zawierzyć doświadczeniu najlepszych ekspertów i najnowoczesniejszym technologiom. Etoll od wielu lat jest jednym z zaledwie dziesięciu partnerów firmy Shell w całym kraju.

Castrol

Produkty firmy Castrol, a w szczególności oleje silnikowe, są doskonale znane najprawdopodobniej wszystkim użytkownikom aut na całym świecie. Nie trudno sie dziwić, gdyż jest to jeden z największych producentów olejów światowej klasy.

Są to produkty przeznaczone niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania tworzone są w największych centrach technologicznych tej firmy. Integralną częścią strategii rozwoju tej firmy to m.in. autoryzowane partnerstwo z dystrybutorami – w tym również ze strzelińską firmą Etoll od ponad 25-lat.

Lotos

Firma ta oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów dla motoryzacji, a receptura olejów jest opracowywana wspólnie z wiodącymi producentami komponentów uszlachetniających.

Oleje Lotos poddawane są licznym próbom eksploatacji silników w ruchu i na stanowiskach badawczych zanim trafią do sprzedaży. A wszystko to w trosce o najwyższą jakość.

Silesia

Silesia jest czołowym polskim producentem olejów i smarów. Początkowo produkowała środki smarne, które były przeznaczone przede wszystkim na zaopatrzenie lokalnego rynku, a w szczególności górnictwa i hutnictwa, ale w związku z narastającymi potrzebami ogólnopolskiego rynku poszerzyła teren dystrybucji produktów smarnych i olejowych i stała sie krajowym liderem.

Rozwój firmy spowodował położenie nacisku na unowocześnienie technologiczne, a produkty branży motoryzacyjnej swoją jakością pozwoliły na zrównanie się z największymi liderami produktów automotive.

Quator

Quator to stosunkowo młoda marka w biznesie motoryzacyjnym, ale jakością m.in. olejów i chemii smochodowej dorównuje światowej klasy liderom. Bardzo prężnie rozwijająca sie firma, która pretenduje na stanowisko konkurenta krajowych liderów. Mimo niezbyt długiego stażu funkcjonowania na rynku zdążyła pozyskać już dużą popularność wśród odbiorców i cieszy się niemałym zainteresowaniem.

W stale rozwijającej się ofercie można znaleźć m.in. Oleje do motoryzacji, oleje dla rolnictwa, jak również i do przemysłu. Firma inwestuje w ciągłe unowocześnianie swojego technologicznego zaplecza i szczyci się nie tylko wysoką jakością, ale również rozsądnymi cenami.

Proxo

To producent profesjonalnej chemii samochodowej wysokiej jakości. Produkty marki PROXO przeznaczone są w szczególności dla nowoczesnych i wymagających silników spalinowych. Warto zwrócić uwagę, iż produkty te zapewniają długotrwałą ochronę przed korozją i mrozem (Extended life). W ofercie Proxo można znaleźć jonalne kosmetyki oraz płyny eksploatacyjne stosowane w motoryzacji.

Marka pretenduje do miana jednej z najważniejszych brandów w kraju i już jest bardzo popularna, szczególnie w zachodniej części Polski. W ofercie znajdują się również płyny hamulcowe, chłodzące (w tym koncentraty), wszelkiego rodzaju płyny do spryskiwaczy, odmrażacze do szyb i inne produkty chemii i kosmetyków samochodowych. Firma planuje poszerzenie swojego asortymentu również o akcesoria, artykuły elektryczne i wycieraczki do szyb.


Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Paliwa - Hurt i Detal

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo.

Transport

Dysponujemy nowoczesnym taborem aut ciężarowych, reagując na wszelkie potrzeby naszych klientów

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka