O Firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ETOLL zostało założone 01 września 1990 roku jako spółka cywilna. Współwłaścicielami firmy są: Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski Adam Jaworski. W dniu 10 maja 2001 została przekształcona forma prawna prowadzonej działalności – na spółkę jawną.

Dane firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe ETOLL Spółka Jawna Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski. 57-100 Strzelin, ul. Ząbkowicka 32 NIP 914-000-37-30 REGON 006025596

Etoll Strzelin sklep motoryzacyjny

   Sprzedaż hurtową i detaliczną paliw stałych, ciekłych, gazowych oraz pochodnych

   Sprzedaż hurtową olejów silnikowych

   Obsługę i naprawę pojazdów mechanicznych

   Sprzedaż hurtową i detaliczną części oraz akcesoriów do pojazdów mechanicznych

   Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

   Oleje

   Płyny eksploatacyjne

   Chemia motoryzacyjna

   Akcesoria samochodowe

   Paliwa

  największe hurtownie

  zakłady przemysłowe

  zakłady przetwórcze

  sklepy motoryzacyjne

  warsztaty

  serwisy samochodowe

  bazy transportowe

  stacje paliw


Posiadamy własną, nowoczesną logistykę transportową i magazynową, dzięki czemu bezzwłocznie reaguje na wszelkie potrzeby swoich klientów oraz szybko i sprawnie realizuje złożone zamówienia dając gwarancję terminowości.

Jesteśmy firmą sprawdzoną w działalności rynkowej, o dobrej kondycji finansowej, zawsze sumiennie i nienagannie wywiązującą się ze swoich zobowiązań wobec Partnerów.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży dzięki doświadczonej i profesjonalnej kadrze pracowników.

Skład podatkowy

W związku z prowadzeniem Składu Podatkowego informujemy, że istnieje możliwość zakupów olejów objętych procedurą zwolnienia od akcyzy i określonych PKWiU 23.20.18 (oleje smarowe i hydrauliczne, z wyłączeniem olejów silnikowych), po spełnieniu określonych warunków.

Oleje zwolnione od akcyzy na potrzeby własne odpowiadają następującej Nomenklaturze Scalonej (CN): 27101981, 27101983, 27101987, 27101991, 27101999.


Polityka jakości

Wszyscy pracownicy naszej firmy starają się osiągnąć cel, który jest dla nas najważniejszy. Tym celem jest, osiągnięcie przez klienta pełnej satysfakcji z obsługi w naszej firmie.

Firma ETOLL stawia sobie za zadanie oferowanie produktów:

  Najwyższej jakości

  Posiadających wszystkie atesty i dopuszczenia

  Wytworzonych według najnowszych technologii

  Spełniających wszelkie oczekiwana klientów

Starając się sprostać wymaganiom naszych odbiorców zatrudniamy doświadczoną kadrę kierowniczą i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wszyscy pracownicy tworzą zgrany zespół, który wspólnie gra o sukces firmy. W trosce o naszych klientów stale udoskonalamy logistykę, dystrybucję, marketing oraz obsługę poprzez liczne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Włączenie całego zespołu firmy w ciągłe doskonalenie organizacji Systemu Zarządzania jakością ISO 9001:2000. Jest elementem działania pro jakościowego firmy.

Naszym Celem jest aby produkty oferowane przez firmę ETOLL utożsamiane były z najwyższą jakością a obsługa klienta odbywała się zgodnie z najnowszymi standardami obowiązującymi na świecie .Klient jest najważniejszą osobą w nasze firmie.


 Oddziały i magazyny na terenie polski:


4Team:

Historia

Historię spółki należy rozpatrywać w kontekście powstania spółek wspólników (założycieli), z których każdy ma ponad dwudziestoletni staż na rynku: Berda z 20-letnim doświadczeniem, Etoll założony w 1990 roku, Proauto w 1995 roku, z kolei Team Oil to spółka powstała na skutek połączenia w 2012 roku dwóch spółek: Kaz (założonej w 1990 roku) i Maxol (w 1992 roku).

Sama spółka 4Team jest nowym graczem na rynku, ale doświadczenie zespołów, spółek-założycieli, ugruntowana pozycja na rynku i nowe, dynamiczne spojrzenie rynkowe, produktowe i usługowe, tworzą dziś przedsięwzięcie pierwszego sortu, mającego za cel jeszcze dalsze ugruntowanie swej pozycji i dokonującego już dziś trwałych zmian na rynku w Polsce.

4Team Logo

Informacje ogólne

4TEAM Sp. z o.o. to ogólnopolski lider w obszarze olejów i smarów. Profil działalności spółki to handel, dystrybucja, produkcja i usługi bezpośrednie. Spółka powstała na skutek partnerskiej współpracy Berda, Etoll, Proauto i Team Oil, spółek o kilkunastoletniej tradycji i o ugruntowanej pozycji na rynku. Siedziba spółki mieści się w Płochocinie k/Warszawy, a dzięki 13 Centrom Dystrybucji zapewniamy pełne obłożenie geograficzne i obsługę Klientów w całej Polsce.

Klienci oraz światowe i krajowe koncerny widzą w nas wiarygodnego partnera, a dzięki profesjonalizmowi, wspólnym synergiom i efektowi skali, doprowadziliśmy to przedsięwzięcie do pierwszej pozycji rynkowej firm olejowych w Polsce.

4Team Logo

Znaki towarów

Proxo i Quator: marki w segmencie premium. Nasz cel to dalsze udoskonalanie jakości obsługi naszych Klientów i dalsze umocnienie pozycji lidera w Polsce. Spółka wciąż wprowadza na rynek nowe produkty, oparte na najwyższej jakości i uznaniu Klienta marki Proxo i Quator.

4Team Logo

Obszar działania

Zaopatrujemy hurt, podhurt, sklepy motoryzacyjne i przemysłowe, stacje paliw i kontroli pojazdów, warsztaty, transport i rolnictwo. Samodzielnie w ramach 4Team lub poprzez spółki-wspólników, jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem najbardziej znanych i prestiżowych marek olejowych, takich jak Lotos, BP, Castrol, Texaco, Total i Elf. W ofercie posiadamy również inne marki, jak np. Mobil, Shell, Orlen, Silesia/Avia, Boryszew czy Organika.

4Team Logo

Produkcja

posiadamy własne linie rozlewcze do produkcji i konfekcji oraz własne zaplecza magazynowe dla półproduktów i produktów gotowych.

4Team Logo

Usługi bezpośrednie

w ramach wydzielonych struktur, świadczymy usługi dla przemysłu oraz dla żeglugi. W przemyśle zapewniamy najwyższą jakość w gospodarce smarowej i gwarantujemy najwyższe kwalifikacje. W żegludze dostarczamy oleje smarowe na statki pełnomorskie, promy i inne jednostki pływające i obsługujemy żeglugę morską i śródlądową.

Posiadamy własną, nowoczesną logistykę transportową i magazynową, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego Klienta

- bez górnych ograniczeń ilościowych, a dzięki ogólnopolskiej sieci, zapewniamy pełne pokrycie w kraju oraz szybką i skuteczną dystrybucję w atrakcyjnym parametrze cenowym i bez względu na stopień złożoności zamówienia, dając pełną gwarancję terminowości i jakości dostaw. Uruchomiliśmy także skład podatkowy, który umożliwia sprzedaż wyrobów olejowych w procedurze zawieszonej akcyzy.

4Team Logo

Misja

Od początku dbamy o budowanie wartości spółki, opierając nasze usługi i produkty o ich najwyższy możliwy poziom. Nie prowadzimy działalności w segmencie produktów i usług o niższej jakości.

4Team jest spółką w segmencie premium, taki też cel przyświeca nam przy wyborze dostawców i partnerów naszej firmy, tak właśnie pozycjonujemy naszą ofertę i tym również kierowaliśmy się tworząc struktury spółki, jak również własne marki - Proxo i Quator, oparte na kryterium najwyższej jakości.

Jakość, profesjonalizm, szybkość w działaniu oraz właściwe reagowanie na potrzeby Klientów są od samego początku wizytówką firmy.

4Team Logo

Hurtownia

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotiv.

Paliwa - Hurt i Detal

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo.

Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka