Kontakt

  Sekretariat:

Aneta Laszczyńska

: +48 71 39 21658

: biuro@etoll.com.pl

 


  Pełnomocnik Zarządu:

Wiesław Krygier

: +48 518 018 096

: wieslaw.krygier@etoll.com.pl

 


  Księgowość:

Finansowa

: +48 71 39 27822

: +48 71 39 27823

: jagoda@etoll.com.pl


  Księgowość:

Materiałowa

: +48 71 39 27819

: kadry@etoll.com.pl

 


  Magazyn:

: +48 71 39 27828

: +48 71 39 27830

: +48 71 39 27824

: magazyn@etoll.com.pl


  Transport:

Piotr Tatarski

: +48 71 39 27821

: transport@etoll.com.pl

 


  Dział Przemysłowy:

Piotr Jabłoński

Dyrektor ds. technicznych

: 48 728 983 780

: p.jablonski@etoll.com.pl


  Handel + Marketing:

Jakub Tatarski

: +48 71 39 27820

: marketing@etoll.com.pl

 


  Handel + Marketing:

Karolina Janiak

: +48 71 39 27820

: info@etoll.com.pl

 


  Promocja:

Magdalena Grzelkowska

: +48 662 195 474

: promocja@etoll.com.pl

 


  Paliwa Hurt:

Jerzy Kaczmarski

: +48 606 274 528

: paliwa@etoll.com.pl

 


  Paliwa Detal:

Bożena Saluk

: +48 608 657 231

: paliwa@etoll.com.pl

 


  Serwis + SKP:

: +48 662 195 133

: +48 71 39 27 827

: serwis@etoll.com.pl

 


  Sklep motoryzacyjny Strzelin:

: +48 698 937 443

: +48 71 39 27826

: sklep@etoll.com.pl


  Stacja Paliw Orlen:

: +48 71 39 27829

: stacja.paliw@etoll.com.pl

 


Magazyn Centralny Strzelin:

  ul. Ząbkowicka 32, 57-100 Strzelin

: +48 71 39 27828

: +48 71 39 27830

: +48 71 39 27824

: magazyn@etoll.com.pl

 : 6:00 do 22:00


Opole:

  ul. Wspólna 9, 45-831 Opole

: +48 77 45 78580

: +48 77 45 79196

: opole@etoll.com.pl

 : 7:30 do 15:30

 


Stary Kisielin:

  ul. Zatorze 8, 66-022 Stary Kisielin

: +48 68 32 13399

: +48 63 32 72042

: stary.kisielin@etoll.com.pl

 : 8:00 do 16:00

 


Lubin:

  Stary Lubin 29, 59-300 Lubin

: +48 76 84 41101

: +48 76 84 41101

: lubin@etoll.com.pl

 : BRAK


Poznań:

  ul. Boranta 17, 61-608 Poznań

: +48 61 82 66464

: +48 61 82 66464

: poznan@etoll.com.pl

 : 7:00 do 14:30


Wrocław:

  ul. Szczecińska 7A, 57-517 Wrocław

: +48 71 35 23391

: +48 71 35 36914

: wroclaw@etoll.com.pl

 : 7:00 do 15:00


Kraków:

  Jacek Barwiński

: +48 698 658 385

: jacek.barwinski@etoll.com.pl

 : 7:00 do 15:00


Etoll - Michał Koperski Przedstawiciel Handlowy

  Michał Koperski

: +48 666 848 158

: michal.koperski@etoll.com.pl


Etoll - Dawid Malinowski Przedstawiciel Handlowy

  Dawid Malinowski

: +48 662 194 209

: dawid.malinowski@etoll.com.pl


Etoll - Mariusz Paliwoda Przedstawiciel Handlowy

  Mariusz Paliwoda

: +48 698 637 456

: mariusz.paliwoda@etoll.com.pl


Etoll - Michał Walków Przedstawiciel Handlowy

  Michał Walków

: +48 698 658 475

: michal.walkow@etoll.com.pl


Etoll - Mirosław Maciak Przedstawiciel Handlowy

  Mirosław Maciak

: +48 600 059 954

: miroslaw.maciak@etoll.com.pl


Etoll - Mikołaj Skowroński Przedstawiciel Handlowy

  Mikołaj Skowroński

: +48 668 299 630

: mikolaj.skowronski@etoll.com.pl


Etoll - Mariusz Kajda Przedstawiciel Handlowy

  Mariusz Kajda

: +48 698 637 453

: mariusz.kajda@etoll.com.pl


Etoll - Tomasz Burdziński Przedstawiciel Handlowy

  Tomasz Burdziński

: +48 698 637 442

: tomasz.burdzinski@etoll.com.pl


Etoll - Sylwester Kądeja Przedstawiciel Handlowy

  Sylwester Kądeja

: +48 604 798 242

: sylwester.kadeja@etoll.com.pl


Etoll - Piotr Zawada Przedstawiciel Handlowy

  Piotr Zawada

: +48 698 637 458

: piotr.zawada@etoll.com.pl


Etoll - Bartosz Robakowski Przedstawiciel Handlowy

  Bartosz Robakowski

: +48 600 827 810

: bartosz.robakowski@etoll.com.pl




Konta bankowe:

Hurt oleje:

  Bank handlowy w Warszawie

: 52 1030 1508 0000 0008 0011 1005


Paliwa:

  ING Bank Śląski

: 63 1050 1575 1000 0023 4308 2984


Transport:

  ING Bank Śląski

: 63 1050 1575 1000 0023 4308 2984



Hurtownia

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotiv.

Paliwa - Hurt i Detal

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo.

Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka