Paliwa

Pełnen asortyment paliw oferowanych przez PKN Orlen S.A.

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo. Handel hurtowy i detaliczny, oferujemy atrakcyjną formę płatności, sprawną realizację i fachową obsługę doświadczonej kadry kierowców oraz działu handlowego.

Kontakt 

Paliwa

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem paliw PKN Orlen S.A.

Atrakcyjna forma płatności

Oferujemy atrakcyjną formę płatności dla nowych oraz stałych klientów

Profesjonalna obsługa

Sprawnie, fachowo i profesjonalnie realizujemy Państwa zlecenie w wyznaczonym terminie.

Transport

Posiadamy nowoczesny tabor autocystern, który umożliwia nam zrealizować każde zamówienie czy to klienta indywidualnego, czy hurtowego


Olej ten jest nowoczesnym paliwem o funkcji grzewczej, który ma zastosowanie w kotłach ogrzewających, kotłach parowych oraz przemysłowych i technologicznych piecach. Niskosiarkowy i z najwyższej jakości składników. Produkt ten oferujemy w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Stanowi on doskonałe źródło ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do przemysłowych sieci gazu ziemnego.

Paliwo do silników benzynowych, 4-suwowych i 2-suwowych, 95-cio oktanowa

Paliwo również przeznaczone do silników benzynowych, 4-suwowych i 2-suwowych, wyposażonych w katalizatory. Określane jest mianem paliwa premium. 98-Oktanowe.

Paliwo z wyższej półki, określane jako paliwo nowej generacji. Stworzone z uwzględnieniem zmiennego obciążenia oraz różnych warunków atmosferycznych w których pracuje silnik. Paliwo Verva ma podwyższona zawartość środka myjącego, dzięki czemu utrzymuje w czystości układ dolotowy i eliminuje osady.

Paliwo premium, przeznaczone do silników samochodowych z katalizatorem. Korzystnie wpływa na żywotnośc silnika.

Olej do napędu szybkoobrotowych silników z zapłonem samoczynnym. Polecany dla osób, które żyją eko, ale stosowany głównie w transporcie naziemnym, miejskich aglomeracjach i strefach ekologicznie chronionych.

Olej do napędu szybkoobrotowych silników z zapłonem samoczynnym. Szczególnie polecany w okresie zimowym, gdy silnik pracuje przy temperaturze powietrza poniżej -20 oC.

W sposób indywidualny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo. Dzięki wieloletniemu doświadczenie i zapleczu technicznemu realizujemy zlecenia najbardziej wymagających partnerów.

Atest oraz dostawa

Do dostarczonego paliwa, na życzenie Klienta, dołączamy atest danej partii paliwa. Dostawy realizujemy na następny dzień roboczy od zamówienia w szczególnych przypadkach jest możliwość uzgodnienia indywidualnego terminu dostawy.

Paliwa-Hurt:

Saluk Bożena

: +48 608 657 231

: paliwa@etoll.com.pl

Paliwa-Detal:

Jerzy Kaczmarski

: +48 606 274 528

: paliwa@etoll.com.pl


Skład podatkowy

W związku z prowadzeniem Składu Podatkowego informujemy, że istnieje możliwość zakupów olejów objętych procedurą zwolnienia od akcyzy i określonych PKWiU 23.20.18 (oleje smarowe i hydrauliczne, z wyłączeniem olejów silnikowych), po spełnieniu określonych warunków.

Oleje zwolnione od akcyzy na potrzeby własne odpowiadają następującej Nomenklaturze Scalonej (CN): 27101981, 27101983, 27101987, 27101991, 27101999.


Hurtownia

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotiv.

Transport

Dysponujemy nowoczesnym taborem aut ciężarowych, reagując na wszelkie potrzeby naszych klientów

Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka