Doradztwo techniczne

Oferujemy doradztwo techniczne, które wesprze wdrożenie najlepszych rozwiązań w Twoim biznesie. Pozwoli to osiągnąć maksymalne korzyści z zastosowania olejów i smarów, które oferujemy.

Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu doboru produktów Castrol, Shell, Lotos, Quator, i in.

Piotr Jabłoński -
Dyrektor ds. przemysłu

: +48 728 983 780 : p.jablonski@etoll.com.pl

Szkolenia inżynierów Działu Technicznego Etoll to dostęp do wiedzy eksperckiej oraz czerpanie z doświadczenia i tajników środków smarnych. Możemy zagwarantować naszym Klientom w pełni profesjonalną obsługę.

Piotr Jabłoński -
Dyrektor ds. przemysłu

: +48 728 983 780 : p.jablonski@etoll.com.pl

Dzięki współpracy z nami każdy warsztat samochodowy może liczyć na bezpłatną pomoc techniczną i wsparcie w zakresie doboru produktów w swojej firmie.

Inżynierowie Etoll chętnie udzielą wszelkich informacji, niezbędnych w każdym warsztacie. Dzięki temu otrzymacie Państwo dostęp do bazy fachowej wiedzy, pomoc techniczną i porady, a także katalogi i tabele doboru produktów.

Piotr Jabłoński -
Dyrektor ds. przemysłu

: +48 728 983 780 : p.jablonski@etoll.com.pl

Hurtownia

Specjalizujemy się w dystrybucji olejów, środków smarnych, płynów eksploatacyjnych oraz produktów automotiv.

Paliwa - Hurt i Detal

W sposób profesjonalny podchodzimy do każdego klienta, wiemy jakim strategicznym surowcem jest paliwo.

Serwis Samochodowy

Zapewniamy profesjonalną oraz wykwalifikowaną obsługę techniczna Twojego pojazdu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka