REKORD ŚWIATA! Niesamowita historia człowieka, który przebył 5 mln. km jednym samochodem!


06.02.2018

W 2018 r. minie 50 lat odkąd na rynku pojawił się jeden z najbardziej znanych produktów marki Castrol – Castrol GTX. Etoll jest autoryowanym dystrybutorem tej marki, więc z radością informujemy, iż posiadamy produkty Castrol w ciągłej sprzedaży.

castrol etoll gtx olej strzelin irv rekordcastrol etoll gtx olej strzelin irv rekord

Olej został zaprojektowany tak, by zapewnić wydajność we wszystkich warunkach jazdy. Od pięciu dekad chroni silniki naszych klientów przed gromadzeniem się w nich szlamów i szkodliwych osadów. Najlepszym dowodem na jego skuteczność jest historia Irva Gordona i jego Volvo P1800S.

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol


CZŁOWIEK I SAMOCHÓD, KTÓRY POKONAŁ 5 MILIONÓW KILOMETRÓW WYŁĄCZNIE na oleju Castrol GTX!

Irv Gordon kupił swoje Volvo P1800S w 1966 r. Dziś, niemal 50 lat później, człowiek i samochód są wciąż razem, i mają na swoim koncie nowy rekord świata w odległości pokonanej przez samochód osobowy będący w posiadaniu pierwszego właściciela!

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Licznik pokazał 5 mln. km we wrześniu 2013 r., na Seward Highway w Alasce, jednym z dwóch ostatnich stanów USA, które Irv miał jeszcze wtedy do odwiedzenia. Jak wielką odległością jest 5 mln. km? Umieśćmy ten wynik w perspektywie: jeżeli Benz Patent-Motorwagen z 1886 r. – pierwszy na świecie automobil – przejechałby 24 000 km każdego roku od czasu produkcji, to do pobicia rekordu Irva nadal brakowałoby mu ponad 1,6 mln. km!

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Nasz bohater przejechał w swoim Volvo odległość równą wszystkim drogom Stanów Zjednoczonych oraz odwiedził 9 innych państw. Wszystkie te lata, wszystkie przejechane kilometry i niezliczone miejsca łączy jednak jeden wspólny element: ochrona silnika zapewniana przez Castrol GTX.

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Irv zaczął stosować produkty Castrol, kiedy polecił mu je dealer i był wierny marce GTX od jej początków.

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Do swojego rekordowego Volvo nigdy nie wlał oleju silnikowego innej marki i dziś z całą pewnością nie zamierza tego zmieniać. Castrol GTX stanowi integralną część niesamowitej podróży Irva i tym samym spełnia obietnicę dawaną przez hasło marki: „Castrol GTX pomaga wydłużyć życie silnika”.

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Irv i jego samochód to żywy obraz jakości naszej marki, dlatego razem z nim świętujemy to wielkie osiągnięcie i nie możemy się doczekać dalszej, wspólnej drogi.

castrol etoll gtx olej irv gordon castrol

Jeśli chciałbyś jak Ive Gordon stosowac najlepszy olej na świecie, zapraszamy!
Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym lub działem sprzedaży magazynu centralnego 

+48 71 39 27828,  71 39 27830, magazyn@etoll.com.pl

 


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka