Doradca Techniczno-Handlowy

14.09.2016

Przedsiębiorstwo Etoll od ponad 25-lat jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży paliw, olejów, i innych płynów samochodowych, na lokalnym rynku. Jest jednym z 5-ciu Ambasadorów Castrol w Polsce oraz autoryzowanym dystrybutorem paliw i olejów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim, zatrudnimy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Teren południowej Polski

Przeważające Województwa:

Dolny Śląsk
Opolskie
Śląsk

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która będzie reprezentować firmę Etoll w kontaktach z klientem.

Zakres obowiązków:

aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie z nimi relacji handlowych
sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów dla motoryzacji i/lub przemysłowych środków smarnych,
wdrażanie akcji promocyjnych oraz realizacja celów handlowych

Wymagania:

pozytywne nastawienie do ludzi i pracy,
entuzjazm i systematyczność,
wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi
aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

wprowadzenie i przygotowanie do pracy na tym stanowisku
przejrzysty system motywacyjny,
profesjonalny system szkoleń,
dysponowanie samochodem służbowym i innymi narzędziami pracy,
możliwości rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailem: marketing@etoll.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Etoll z siedzibą w Strzelinie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest firma Etoll z siedzibą w Strzelinie przy ul. Ząbkowickiej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka