Doradca Techniczno-Handlowy

14.09.2016

Przedsiębiorstwo Etoll od ponad 25-lat jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży paliw, olejów, i innych płynów samochodowych, na lokalnym rynku. Jest jednym z 5-ciu ambasadorów Castrol w Polsce oraz autoryzowanym dystrybutorem paliw i olejów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim, zatrudnimy osoby do Działu Sprzedaży produktów dla motoryzacji i/lub dla przemysłu

na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Teren południowej Polski

Województwa:
1) Śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie,
2) Wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie,
3) Mazowieckie, podlaskie, lubelskie,
4) Pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko – mazurskie,
5) Dolnośląskie, opolskie, lubuskie.

Opis stanowiska:

  • Szukamy osoby, która będzie reprezentować firmę Etoll w kontaktach z klientem.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie długofalowych i profesjonalnych relacji z klientami,

  • sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów dla motoryzacji i/lub przemysłowych środków smarnych,

  • wdrażanie akcji promocyjnych u obsługiwanych klientów oraz realizacja założonego planu sprzedaży.

Wymagania:

  • cechy charakteru niezbędne do wykonywania zawodu doradcy techniczno-handlowego, czyli przede wszystkim pozytywne nastawienie do ludzi oraz do pracy, entuzjazm i systematyczność,

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne

  • doświadczenie w dystrybucji produktów dla motoryzacji i/lub przemysłowych środków smarnych mile widziane

  • samodzielność i umiejętność realizacji celów sprzedażowych,

  • zdolności negocjacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • przejrzysty system motywacyjny,

  • umowę o pracę,

  • profesjonalny system szkoleń,

  • dysponowanie samochodem służbowym i innymi narzędziami pracy,

  • możliwości rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailem: p.jablonski@etoll.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Etoll z siedzibą w Strzelinie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Etoll z siedzibą w Strzelinie przy ul. Ząbkowickiej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka