Przedstawiciel Handlowy

28.05.2020

Etoll jest największym firmą, która specjalizuje się w dystrybucji środków smarnych z siedzibą na Dolnym Śląsku. Od 1990 roku świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego doboru oraz dostaw olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów oraz paliw. Specjalizujemy się we współpracy z branżami motoryzacyjną, przemysłową, rolniczą oraz transportową. Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami środków smarnych (Autoryzowany Dystrybutor Castrol, Shell, Lotos, Petronas, Quator i Proxo)

Poszukujemy kandydatów do pracy w obszarze sprzedaży przede wszystkim środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie aktywnej sprzedaży

- poszukiwanie nowych kontrahentów

- doradztwo w zakresie oferowanych produktów

- odpowiadanie na zapytania klientów i prowadzenie raportów

Oczekiwania od kandydatów:

- Wykształcenie minimum średnie.

- Minimum 3-letnie doświadczenie w branży handlowej w sektorze zbliżonym do tego, w którym działamy (np. motoryzacja, transport, przemysł, rolnictwo).

- Podstawowa wiedza w zakresie motoryzacji i funkcjonowania pojazdów mechanicznych.

- Podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook, XLS, Powerpoint).

- Wysoki poziom kultury osobistej, uczciwości oraz kompetencji w zakresie nawiązywania kontaktów.

- Umiejętności organizacji pracy, wykonywania raportów dotyczących pracy i zarządzania czasem.

- Wymagane udokumentowane szkolenia z zakresu technik handlowych.

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Prowizyjny system wynagrodzenia

- Zatrudnienie w organizacji o stabilnej pozycji finansowej

- Nowoczesne narzędzie pracy

- Wsparcie techniczne producentów, których jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem

- Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej oraz technik sprzedaży

zgłoszenia można składać drogą mailową na adres: marketing@etoll.com.pl

Administratorem danych osobowych jest P.H.U. Etoll Sp. j. ul. Ząbkowicka 32, 57-100 Strzelin. Tel. 71 39 21 658, biuro@etoll.com.pl

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka