Pracownik Obsługi Klienta Stacji Paliw

26.04.2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim, zatrudnimy osoby na stację paliw ORLEN na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta Stacji Paliw

Wymagania:

  • Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś uczciwy, miły, pogodny to jest to praca dla Ciebie bez względu na Twój wiek.
  • Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy, szybko poczujesz się, że jesteś częścią zespołu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami
  • aktywna sprzedaż towarów i usług
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

  • miłą atmosferę
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny grafik
  • praca zmianowa

Osoby zainteresowane prosimy o przyniesienie aplikacji bezpośrednio na naszą stację.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Etoll z siedzibą w Strzelinie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest firma Etoll z siedzibą w Strzelinie przy ul. Ząbkowickiej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka