Jesienna promocja Castrol 'Od Zieleni po Złoto'


04.10.2017

Witamy jesień z nową, bardzo atrakcyjną promocją na wszystkie oleje marki Castrol.

Do zakupu na określoną wartość rozdajemy karty prezentowe do sieci Media Markt, Decathlon, Apart, Media Expert i Douglas.  

Promocja trwa od 2 Paździerika 2017 aż do wyczerpania puli nagród lub odwołania. Promocją objęte są produkty Castrol Edge, Magnatec, GTX (bez ultraclean), Heavy Duty (HD), MCO (oleje dedykowane motocyklom) i przekładniowe (bez produktów ILS).

Firma Etoll jest autoryzowanym dystrybutorem środków smarnych marki Castrol, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu tych produktów i zgarniana kart prezentowych. 

Mechanizm promocji:

Jak widać na ulotce poniżej, wystarczy kupić już 2 katrony produktów promocyjnych, a sprzedaż ta premiowana będzie kartą prezentową do wybranej sieci na kwotę 40 zł. Kartę o wartości 200 zł zgarniesz przy zakupie min. 100L produktów promocyjnych! Aby wygrać kartę o wartości 600 zł zakup musi oscylować na min. 270L tych produktów. 

promocja Castrol autoryzowany dystrybutor Etoll

promocja Castrol autoryzowany dystrybutor Etoll

Zasady są proste więc po co czekać?!

Zapraszamy!

W zakładce kontakt/Przedstawiciele Handlowi znajdziesz numery telefonów do naszych Przedstawicieli, u których możesz złożyć zamówienie. Po szczegóły zachęcamy do kontaktu z działem promocji.

Specjalista ds. promocji - Magdalena Grzelkowska 662 195 474

 

oleje Edge Castrol


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka