ETOLL - autoryzowany dystrybutor PETRONAS


03.04.2019

Miło nam poinformować, że zostaliśmy dystrybutorem marki Petronas w Polsce.

Dbając o rozwój sprzedaży naszych wysoko zaawansowanych technologicznie produktów w obrębie rynku detalicznego jak i hurtowego, rozszerzyliśmy nasz asortyment oferując w swoim portfolio markę Petronas. W zakresie oferty produktowej ETOLL znajdują sie oleje Petronas – oleje silnikowe Syntium, Urania Green oraz Arbor, oleje do motocykli z linii Sprinta, oleje przekładniowe Tutela oraz płyny eksploatacyjne Paraflu.

Produkty marki Petronas powstają dzięki doświadczeniom zebranych w ramach współpracy z zespołem wyścigowym Mercedes AMG Petronas F1 – pięciokrotnego Mistrza Świata F1 w kategorii konstruktorów jak i Mistrza Świata F1, którego w zeszłym sezonie wywalczył Lewis Hamilton

Petronas światowego lidera technologicznego wśród marek olejowych zawdzięcza przenoszeniu doświadczeń, które uzyskuje dzięki testowaniu swoich rozwiązań w najbardziej ekstremalnych warunkach jakimi są wyścigi Formuły 1 oraz przenosi je do produktów oferowanych na rynku, dedykowanych do pojazdów jakimi poruszamy się po drogach na co dzień.

Dziękujemy serdecznie za dotychczasową współpracę i lojalność oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową Petronas.

Wszelkie informacje można uzyskać bezpośrednio u naszych przedstawicieli handlowych oraz w hurtowniach. Zapraszamy do kontaktu.


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka